Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

Tasarım Tescil » Tasarım Tescili Ücretleri » Isparta Patent Isparta Patent Tasarım Tescil, Tasarım Tescili Ücretleri, Isparta Patent yurtiçi ve yurtdışı tasarım tescil başvuru ve itiraz hizmetlerini inceleyebilirsiniz.
Tasarım Tescil » Tasarım Tescili Ücretleri

Tasarım

Tasarım Tescil

Isparta Patent, Tasarım Nedir, Tasarım Tescil nedir, Endüstriyel tasarım ne olduğuna dair ayrıntıları Isparta Patent’ te bulabilirsiniz.

Tasarım Nedir » Tasarım Tescil Nedir

Isparta Patent, Tasarım Tescil ve tasarım tescili başvuru koşullarını, istenen belgeler, ücretler dahil tüm bilgileri Isparta Patent’ de bulabilirsiniz.

Tasarım Tescili » Tasarım Tescil Başvuru

Isparta Patent, Tasarım tescil itiraz, Tasarım tescil bülten yayına itirazlar ve ücretlere ilişkin detaylı bilgileri Isparta Patent’ de bulabilirsiniz.

Tasarım Tescil İtiraz » Bülten Yayınına İtiraz

Isparta Patent, Tasarım Tescilin İptali Sınai Mülkiyet Kanunu’ na belirtilen hükümsüzlük gerekçelerine göre incelenmektedir.

Tasarım Tescilin İptali

Isparta Patent, Yurtdışı Tasarım tescilleri, Uluslararası Çoklu tasarım tescili için Isparta Patent' in deneyimli ekibinden yardım ve destek alabilir,

Yurtdışı Tasarım Tescil » Uluslararası Tasarım Tescil

Tasarım tescil sorgulama ve araştırmaları anında online buradan, Uzman görüş için ise Isparta Patent danışmanlarından ÜCRETSİZ yardım alabilirsiniz.

Tasarım Tescil Sorgulama » Tasarım Araştırma

Isparta Patent, 2019 İNDİRİMLİ Tekli Tasarım Tescil Ücretleri 420 TL, 5’li tasarım tescil fiyatları 938 TL, 10’ lu tasarım işlem maliyetleri 1.616 TL’ dir.

Tasarım Tescil Ücretleri